Streetview Laurens Reaellaan 11 Haarlem

Laurens Reaellaan 11, 2024 BC Haarlem

98 m² Bouwjaar 1959 Label F

Laurens Reaellaan 11 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en een perceel van 125 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
125 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Laurens Reaellaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laurens Reaellaan 11

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1180 Inwoners
520 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde De Krim
84% Koopwoningen
2.870 Inwoners per km²

Locatie van Laurens Reaellaan 11

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Laurens Reaellaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Laurens Reaellaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in De Krim is €587.000. Dat komt neer op circa €5.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laurens Reaellaan 11 zich tot de wijk De Krim?

Laurens Reaellaan 11 is een woonhuis van 98 m² in de wijk De Krim. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.870 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laurens Reaellaan 11?

Laurens Reaellaan 11 is een woonhuis in De Krim, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laurens Reaellaan 11 vergeleken met de buurt?

Laurens Reaellaan 11 heeft 98 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In De Krim ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laurens Reaellaan 11 en wat betekent dat?

Laurens Reaellaan 11 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in De Krim?

De wijk De Krim in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Krim?

Vanuit Laurens Reaellaan 11 in De Krim bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Krim?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laurens Reaellaan 11: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.