Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Inhoud
- 411 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Cornelis van der Lijnlaan 24 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cornelis van der Lijnlaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Krim is €587.000. Dat komt neer op circa €4.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCornelis van der Lijnlaan 24 is een woonhuis van 124 m² in de wijk De Krim. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.870 inwoners per km².
Cornelis van der Lijnlaan 24 is een woonhuis in De Krim, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Cornelis van der Lijnlaan 24 heeft 124 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Krim ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cornelis van der Lijnlaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.21 kg/jaar.
Cornelis van der Lijnlaan 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Krim in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Cornelis van der Lijnlaan 24 in De Krim bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.