Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Inhoud
- 455 m³
- Kamers
- 5
Joan Maetsuykerlaan 29 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 200 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Joan Maetsuykerlaan 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe prijsindicatie voor Joan Maetsuykerlaan 29 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in De Krim is €587.000. Dat komt neer op circa €4.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJoan Maetsuykerlaan 29 is een woonhuis van 126 m² in de wijk De Krim. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.870 inwoners per km².
Joan Maetsuykerlaan 29 is een woonhuis in De Krim, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Joan Maetsuykerlaan 29 heeft 126 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Krim ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Joan Maetsuykerlaan 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.86 kg/jaar.
Joan Maetsuykerlaan 29 heeft 5 kamers.
De wijk De Krim in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Joan Maetsuykerlaan 29 in De Krim bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Joan Maetsuykerlaan 29: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.