Streetview Saenredamstraat 104 Haarlem

Saenredamstraat 104, 2023 ZX Haarlem

142 m² Bouwjaar 1900 Label C

Saenredamstraat 104 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 124 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
124 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Saenredamstraat 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saenredamstraat 104

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

2765 Inwoners
1200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Kleverpark-zuid
63% Koopwoningen
10.597 Inwoners per km²

Locatie van Saenredamstraat 104

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Saenredamstraat 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Saenredamstraat 104?

De prijsindicatie voor Saenredamstraat 104 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-zuid is €697.000. Dat komt neer op circa €4.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saenredamstraat 104 zich tot de wijk Kleverpark-zuid?

Saenredamstraat 104 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Kleverpark-zuid. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saenredamstraat 104?

Saenredamstraat 104 is een woonhuis in Kleverpark-zuid, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Saenredamstraat 104 vergeleken met de buurt?

Saenredamstraat 104 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 124 m². In Kleverpark-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saenredamstraat 104 en wat betekent dat?

Saenredamstraat 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kleverpark-zuid?

De wijk Kleverpark-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleverpark-zuid?

Vanuit Saenredamstraat 104 in Kleverpark-zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kleverpark-zuid?