Eengezinswoning, tussenwoning Schoterveenstraat 16 Haarlem

Schoterveenstraat 16, 2023 WP Haarlem

122 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schoterveenstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€775.000 tot €875.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Schoterveenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoterveenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1185 Inwoners
455 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Kweektuinbuurt
88% Koopwoningen
5.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schoterveenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schoterveenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoterveenstraat 16?

De prijsindicatie voor Schoterveenstraat 16 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Kweektuinbuurt is €596.000. Dat komt neer op circa €4.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoterveenstraat 16 zich tot de wijk Kweektuinbuurt?

Schoterveenstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Kweektuinbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoterveenstraat 16?

Schoterveenstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kweektuinbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoterveenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Schoterveenstraat 16 heeft 122 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kweektuinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoterveenstraat 16 en wat betekent dat?

Schoterveenstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoterveenstraat 16?

Schoterveenstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kweektuinbuurt?

De wijk Kweektuinbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?