Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 4
Pijnboomstraat 86 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €626.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pijnboomstraat 86
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Pijnboomstraat 86 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt-oost is €626.000. Dat komt neer op circa €6.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPijnboomstraat 86 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Bomenbuurt-oost. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.098 inwoners per km².
Pijnboomstraat 86 is een woonhuis in Bomenbuurt-oost, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pijnboomstraat 86 heeft 103 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bomenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €626.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pijnboomstraat 86 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Pijnboomstraat 86 heeft 4 kamers.
De wijk Bomenbuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €626.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Pijnboomstraat 86 in Bomenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pijnboomstraat 86: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.