Eengezinswoning, tussenwoning Pijnboomstraat 81 Haarlem

Pijnboomstraat 81, 2023 VP Haarlem

131 m² Bouwjaar 1928 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Pijnboomstraat 81 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€800.000 tot €900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pijnboomstraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijnboomstraat 81

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1185 Inwoners
455 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Kweektuinbuurt
88% Koopwoningen
5.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pijnboomstraat 81

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Pijnboomstraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijnboomstraat 81?

De prijsindicatie voor Pijnboomstraat 81 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Kweektuinbuurt is €596.000. Dat komt neer op circa €4.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijnboomstraat 81 zich tot de wijk Kweektuinbuurt?

Pijnboomstraat 81 is een eengezinswoning, tussenwoning van 131 m² in de wijk Kweektuinbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijnboomstraat 81?

Pijnboomstraat 81 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kweektuinbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pijnboomstraat 81 vergeleken met de buurt?

Pijnboomstraat 81 heeft 131 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kweektuinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijnboomstraat 81 en wat betekent dat?

Pijnboomstraat 81 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pijnboomstraat 81?

Pijnboomstraat 81 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 45 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kweektuinbuurt?

De wijk Kweektuinbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?