Eengezinswoning, tussenwoning Zaanenlaan 49 Haarlem

Zaanenlaan 49, 2023 SJ Haarlem

153 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Zaanenlaan 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €626.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
153 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €20.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zaanenlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaanenlaan 49

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, heteluchtverwarming en open haard
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1645 Inwoners
680 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€626.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt-oost
69% Koopwoningen
9.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaanenlaan 49

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Zaanenlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaanenlaan 49?

De prijsindicatie voor Zaanenlaan 49 ligt rond €0 tot €20.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt-oost is €626.000. Dat komt neer op circa €4.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaanenlaan 49 zich tot de wijk Bomenbuurt-oost?

Zaanenlaan 49 is een eengezinswoning, tussenwoning van 153 m² in de wijk Bomenbuurt-oost. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaanenlaan 49?

Zaanenlaan 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bomenbuurt-oost, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zaanenlaan 49 vergeleken met de buurt?

Zaanenlaan 49 heeft 153 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bomenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €626.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaanenlaan 49 en wat betekent dat?

Zaanenlaan 49 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaanenlaan 49?

Zaanenlaan 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 40 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt-oost?

De wijk Bomenbuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €626.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt-oost?

Vanuit Zaanenlaan 49 in Bomenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.1 km.