Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Stuyvesantstraat 80 RD Haarlem

Stuyvesantstraat 80 RD, 2023 KR Haarlem

107 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Stuyvesantstraat 80 RD is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Haarlem, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stuyvesantstraat 80 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stuyvesantstraat 80 RD

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.3%
CO₂-emissie
29.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2060 Inwoners
910 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
913 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt-west
60% Koopwoningen
11.736 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stuyvesantstraat 80 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Stuyvesantstraat 80 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Stuyvesantstraat 80 RD?

De prijsindicatie voor Stuyvesantstraat 80 RD ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt-west is €548.000. Dat komt neer op circa €5.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stuyvesantstraat 80 RD zich tot de wijk Bomenbuurt-west?

Stuyvesantstraat 80 RD is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 107 m² in de wijk Bomenbuurt-west. De buurt telt 913 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.736 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stuyvesantstraat 80 RD?

Stuyvesantstraat 80 RD is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Bomenbuurt-west, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stuyvesantstraat 80 RD vergeleken met de buurt?

Stuyvesantstraat 80 RD heeft 107 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bomenbuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stuyvesantstraat 80 RD en wat betekent dat?

Stuyvesantstraat 80 RD heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stuyvesantstraat 80 RD?

Stuyvesantstraat 80 RD heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt-west?

De wijk Bomenbuurt-west in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt-west?