Bovenwoning Jan Haringstraat 83 Haarlem

Jan Haringstraat 83, 2023 KC Haarlem

102 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Jan Haringstraat 83 is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan Haringstraat 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Haringstraat 83

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
31.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1735 Inwoners
650 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
651 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Schoterveenpolder
82% Koopwoningen
7.400 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Haringstraat 83

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan Haringstraat 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Haringstraat 83?

De prijsindicatie voor Jan Haringstraat 83 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Schoterveenpolder is €698.000. Dat komt neer op circa €6.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Haringstraat 83 zich tot de wijk Schoterveenpolder?

Jan Haringstraat 83 is een bovenwoning van 102 m² in de wijk Schoterveenpolder. De buurt telt 651 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Haringstraat 83?

Jan Haringstraat 83 is een bovenwoning in Schoterveenpolder, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Haringstraat 83 vergeleken met de buurt?

Jan Haringstraat 83 heeft 102 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schoterveenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Haringstraat 83 en wat betekent dat?

Jan Haringstraat 83 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Haringstraat 83?

Jan Haringstraat 83 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schoterveenpolder?

De wijk Schoterveenpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoterveenpolder?