Benedenwoning Jan Haringstraat 57 RD Haarlem

Jan Haringstraat 57 RD, 2023 KB Haarlem

131 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jan Haringstraat 57 RD is een benedenwoning in Haarlem, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
131 m²
Inhoud
3668 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan Haringstraat 57 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Haringstraat 57 RD

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.3%
CO₂-emissie
23.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1735 Inwoners
650 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
651 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Schoterveenpolder
82% Koopwoningen
7.400 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Haringstraat 57 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan Haringstraat 57 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Haringstraat 57 RD?

De gemiddelde woningwaarde in Schoterveenpolder is €698.000. Dat komt neer op circa €5.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Haringstraat 57 RD zich tot de wijk Schoterveenpolder?

Jan Haringstraat 57 RD is een benedenwoning van 131 m² in de wijk Schoterveenpolder. De buurt telt 651 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Haringstraat 57 RD?

Jan Haringstraat 57 RD is een benedenwoning in Schoterveenpolder, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Haringstraat 57 RD vergeleken met de buurt?

Jan Haringstraat 57 RD heeft 131 m² woonoppervlakte en 3668 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Schoterveenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Haringstraat 57 RD en wat betekent dat?

Jan Haringstraat 57 RD heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Haringstraat 57 RD?

Jan Haringstraat 57 RD heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schoterveenpolder?

De wijk Schoterveenpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoterveenpolder?