Streetview Heussensstraat 38 Haarlem

Heussensstraat 38, 2023 JR Haarlem

137 m² Bouwjaar 1931 Label E

Heussensstraat 38 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 181 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
181 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Heussensstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heussensstraat 38

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1735 Inwoners
650 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
651 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Schoterveenpolder
82% Koopwoningen
7.400 Inwoners per km²

Locatie van Heussensstraat 38

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Heussensstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Heussensstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in Schoterveenpolder is €698.000. Dat komt neer op circa €5.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heussensstraat 38 zich tot de wijk Schoterveenpolder?

Heussensstraat 38 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Schoterveenpolder. De buurt telt 651 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heussensstraat 38?

Heussensstraat 38 is een woonhuis in Schoterveenpolder, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heussensstraat 38 vergeleken met de buurt?

Heussensstraat 38 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 181 m². In Schoterveenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heussensstraat 38 en wat betekent dat?

Heussensstraat 38 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Schoterveenpolder?

De wijk Schoterveenpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoterveenpolder?

Vanuit Heussensstraat 38 in Schoterveenpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schoterveenpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heussensstraat 38: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.