Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Inhoud
- 482 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Heussensstraat 26 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 157 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heussensstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schoterveenpolder is €698.000. Dat komt neer op circa €5.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeussensstraat 26 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Schoterveenpolder. De buurt telt 651 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.400 inwoners per km².
Heussensstraat 26 is een woonhuis in Schoterveenpolder, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heussensstraat 26 heeft 133 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schoterveenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heussensstraat 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Schoterveenpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Heussensstraat 26 in Schoterveenpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heussensstraat 26: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Schoterveenpolder: restaurant (0.8 km), cafe (1.4 km).