Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Kleverlaan 26 RD Haarlem

Kleverlaan 26 RD, 2023 JG Haarlem

132 m² Bouwjaar 1929 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Kleverlaan 26 RD is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Haarlem, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €716.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
446 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kleverlaan 26 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleverlaan 26 RD

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.83 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Haarlem

1320 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€716.000 Gem. woningwaarde Ripperdabuurt
78% Koopwoningen
11.086 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleverlaan 26 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Kleverlaan 26 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleverlaan 26 RD?

De prijsindicatie voor Kleverlaan 26 RD ligt rond €480.000 tot €530.000. De gemiddelde woningwaarde in Ripperdabuurt is €716.000. Dat komt neer op circa €5.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleverlaan 26 RD zich tot de wijk Ripperdabuurt?

Kleverlaan 26 RD is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 132 m² in de wijk Ripperdabuurt. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleverlaan 26 RD?

Kleverlaan 26 RD is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Ripperdabuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleverlaan 26 RD vergeleken met de buurt?

Kleverlaan 26 RD heeft 132 m² woonoppervlakte en 446 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ripperdabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €716.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleverlaan 26 RD en wat betekent dat?

Kleverlaan 26 RD heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleverlaan 26 RD?

Kleverlaan 26 RD heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ripperdabuurt?

De wijk Ripperdabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €716.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ripperdabuurt?

Vanuit Kleverlaan 26 RD in Ripperdabuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.