Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 182 m²
Kleverlaan 9 A is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleverlaan 9 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kweektuinbuurt is €596.000. Dat komt neer op circa €3.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleverlaan 9 A is een appartement van 182 m² in de wijk Kweektuinbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.280 inwoners per km².
Kleverlaan 9 A is een appartement in Kweektuinbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kleverlaan 9 A heeft 182 m² woonoppervlakte. In Kweektuinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kleverlaan 9 A heeft energielabel B. Geldig tot 2030-04-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 5647.26 kg/jaar.
De wijk Kweektuinbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kleverlaan 9 A in Kweektuinbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleverlaan 9 A: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Kweektuinbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).