Eengezinswoning, tussenwoning Kornetstraat 22 Haarlem

Kornetstraat 22, 2023 GN Haarlem

142 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kornetstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 94 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €716.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
94 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kornetstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kornetstraat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (32.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Haarlem

1320 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€716.000 Gem. woningwaarde Ripperdabuurt
78% Koopwoningen
11.086 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kornetstraat 22

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Kornetstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kornetstraat 22?

De prijsindicatie voor Kornetstraat 22 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Ripperdabuurt is €716.000. Dat komt neer op circa €5.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kornetstraat 22 zich tot de wijk Ripperdabuurt?

Kornetstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 142 m² in de wijk Ripperdabuurt. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kornetstraat 22?

Kornetstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ripperdabuurt, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kornetstraat 22 vergeleken met de buurt?

Kornetstraat 22 heeft 142 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 94 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Ripperdabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €716.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kornetstraat 22 en wat betekent dat?

Kornetstraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kornetstraat 22?

Kornetstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Ripperdabuurt?

De wijk Ripperdabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €716.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ripperdabuurt?

Vanuit Kornetstraat 22 in Ripperdabuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.