Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 261 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Inhoud
- 1001 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Meester Cornelisstraat 108 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m², een perceel van 335 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €700.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meester Cornelisstraat 108
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Meester Cornelisstraat 108 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-noord is €700.000. Dat komt neer op circa €2.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeester Cornelisstraat 108 is een woonhuis van 261 m² in de wijk Kleverpark-noord. De buurt telt 1.114 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.725 inwoners per km².
Meester Cornelisstraat 108 is een woonhuis in Kleverpark-noord, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meester Cornelisstraat 108 heeft 261 m² woonoppervlakte en 1001 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Kleverpark-noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €700.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meester Cornelisstraat 108 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-01-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.65 kg/jaar.
Meester Cornelisstraat 108 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kleverpark-noord in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €700.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Meester Cornelisstraat 108 in Kleverpark-noord bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.