Streetview Kleverparkweg 58 ZW Haarlem

Kleverparkweg 58 ZW, 2023 CG Haarlem

124 m² Bouwjaar 1912 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Kleverparkweg 58 ZW is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kleverparkweg 58 ZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleverparkweg 58 ZW

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

2765 Inwoners
1200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Kleverpark-zuid
63% Koopwoningen
10.597 Inwoners per km²

Locatie van Kleverparkweg 58 ZW

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Kleverparkweg 58 ZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleverparkweg 58 ZW?

De prijsindicatie voor Kleverparkweg 58 ZW ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-zuid is €697.000. Dat komt neer op circa €5.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleverparkweg 58 ZW zich tot de wijk Kleverpark-zuid?

Kleverparkweg 58 ZW is een appartement van 124 m² in de wijk Kleverpark-zuid. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleverparkweg 58 ZW?

Kleverparkweg 58 ZW is een appartement in Kleverpark-zuid, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleverparkweg 58 ZW vergeleken met de buurt?

Kleverparkweg 58 ZW heeft 124 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kleverpark-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleverparkweg 58 ZW en wat betekent dat?

Kleverparkweg 58 ZW heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Kleverparkweg 58 ZW?

Kleverparkweg 58 ZW heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kleverpark-zuid?

De wijk Kleverpark-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleverpark-zuid?

Vanuit Kleverparkweg 58 ZW in Kleverpark-zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.