Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 35 m²
Kleverparkweg 15 A0213 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleverparkweg 15 A0213
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-zuid is €697.000. Dat komt neer op circa €19.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleverparkweg 15 A0213 is een appartement van 35 m² in de wijk Kleverpark-zuid. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.597 inwoners per km².
Kleverparkweg 15 A0213 is een appartement in Kleverpark-zuid, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kleverparkweg 15 A0213 heeft 35 m² woonoppervlakte. In Kleverpark-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kleverpark-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kleverparkweg 15 A0213 in Kleverpark-zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleverparkweg 15 A0213: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Kleverpark-zuid: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Kleverparkweg 15 A0213 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kleverpark-zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1901, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.