Herenhuis, tussenwoning Verspronckweg 72 Haarlem

Verspronckweg 72, 2023 BM Haarlem

215 m² Bouwjaar 1918 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Verspronckweg 72 is een herenhuis, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
215 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Verspronckweg 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verspronckweg 72

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (78.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

2765 Inwoners
1200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Kleverpark-zuid
63% Koopwoningen
10.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verspronckweg 72

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Verspronckweg 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Verspronckweg 72?

De prijsindicatie voor Verspronckweg 72 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-zuid is €697.000. Dat komt neer op circa €3.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verspronckweg 72 zich tot de wijk Kleverpark-zuid?

Verspronckweg 72 is een herenhuis, tussenwoning van 215 m² in de wijk Kleverpark-zuid. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verspronckweg 72?

Verspronckweg 72 is een herenhuis, tussenwoning in Kleverpark-zuid, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verspronckweg 72 vergeleken met de buurt?

Verspronckweg 72 heeft 215 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kleverpark-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verspronckweg 72 en wat betekent dat?

Verspronckweg 72 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verspronckweg 72?

Verspronckweg 72 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 78 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kleverpark-zuid?

De wijk Kleverpark-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleverpark-zuid?

Vanuit Verspronckweg 72 in Kleverpark-zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.