Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- 47 m²
Jan Steenstraat 32 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en een perceel van 47 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Steenstraat 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Jan Steenstraat 32 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-zuid is €697.000. Dat komt neer op circa €10.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Steenstraat 32 is een woonhuis van 67 m² in de wijk Kleverpark-zuid. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.597 inwoners per km².
Jan Steenstraat 32 is een woonhuis in Kleverpark-zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan Steenstraat 32 heeft 67 m² woonoppervlakte. Het perceel is 47 m². In Kleverpark-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Steenstraat 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-01-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4751.55 kg/jaar.
De wijk Kleverpark-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Jan Steenstraat 32 in Kleverpark-zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Steenstraat 32: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.