Eengezinswoning, tussenwoning Jan Steenstraat 49 Haarlem

Jan Steenstraat 49, 2023 AL Haarlem

87 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jan Steenstraat 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 81 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
81 m²
Inhoud
343 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Jan Steenstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Steenstraat 49

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
182.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
42.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

2765 Inwoners
1200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Kleverpark-zuid
63% Koopwoningen
10.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Steenstraat 49

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan Steenstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Steenstraat 49?

De prijsindicatie voor Jan Steenstraat 49 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleverpark-zuid is €697.000. Dat komt neer op circa €8.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Steenstraat 49 zich tot de wijk Kleverpark-zuid?

Jan Steenstraat 49 is een eengezinswoning, tussenwoning van 87 m² in de wijk Kleverpark-zuid. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Steenstraat 49?

Jan Steenstraat 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kleverpark-zuid, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Steenstraat 49 vergeleken met de buurt?

Jan Steenstraat 49 heeft 87 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Het perceel is 81 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kleverpark-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Steenstraat 49 en wat betekent dat?

Jan Steenstraat 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Steenstraat 49?

Jan Steenstraat 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kleverpark-zuid?

De wijk Kleverpark-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleverpark-zuid?