Streetview Spaansevaartstraat 48 Haarlem

Spaansevaartstraat 48, 2022 XE Haarlem

85 m² Bouwjaar 1910 4 kamers Label F

Spaansevaartstraat 48 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
75 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Spaansevaartstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spaansevaartstraat 48

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2395 Inwoners
1030 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Soendabuurt
85% Koopwoningen
13.030 Inwoners per km²

Locatie van Spaansevaartstraat 48

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Spaansevaartstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Spaansevaartstraat 48?

De prijsindicatie voor Spaansevaartstraat 48 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Soendabuurt is €498.000. Dat komt neer op circa €5.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spaansevaartstraat 48 zich tot de wijk Soendabuurt?

Spaansevaartstraat 48 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Soendabuurt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spaansevaartstraat 48?

Spaansevaartstraat 48 is een woonhuis in Soendabuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spaansevaartstraat 48 vergeleken met de buurt?

Spaansevaartstraat 48 heeft 85 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Het perceel is 75 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Soendabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spaansevaartstraat 48 en wat betekent dat?

Spaansevaartstraat 48 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Spaansevaartstraat 48?

Spaansevaartstraat 48 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Soendabuurt?

De wijk Soendabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soendabuurt?

Vanuit Spaansevaartstraat 48 in Soendabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.