Streetview Borskistraat 34 Haarlem

Borskistraat 34, 2022 PN Haarlem

88 m² Bouwjaar 1920 4 kamers Label F

Borskistraat 34 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Borskistraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Borskistraat 34

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2030 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Medanbuurt
78% Koopwoningen
14.881 Inwoners per km²

Locatie van Borskistraat 34

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Borskistraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Borskistraat 34?

De prijsindicatie voor Borskistraat 34 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Medanbuurt is €442.000. Dat komt neer op circa €5.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Borskistraat 34 zich tot de wijk Medanbuurt?

Borskistraat 34 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Medanbuurt. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.881 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Borskistraat 34?

Borskistraat 34 is een woonhuis in Medanbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Borskistraat 34 vergeleken met de buurt?

Borskistraat 34 heeft 88 m² woonoppervlakte. Het perceel is 101 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Medanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Borskistraat 34 en wat betekent dat?

Borskistraat 34 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-09-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Borskistraat 34?

Borskistraat 34 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Medanbuurt?

De wijk Medanbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Medanbuurt?

Vanuit Borskistraat 34 in Medanbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.