Eengezinswoning, tussenwoning Pontianakstraat 24 Haarlem

Pontianakstraat 24, 2022 PL Haarlem

116 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Pontianakstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pontianakstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pontianakstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
153.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
60.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76.4%
CO₂-emissie
14.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2030 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Medanbuurt
78% Koopwoningen
14.881 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pontianakstraat 24

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Pontianakstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Pontianakstraat 24?

De prijsindicatie voor Pontianakstraat 24 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Medanbuurt is €442.000. Dat komt neer op circa €3.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pontianakstraat 24 zich tot de wijk Medanbuurt?

Pontianakstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 116 m² in de wijk Medanbuurt. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.881 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pontianakstraat 24?

Pontianakstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Medanbuurt, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pontianakstraat 24 vergeleken met de buurt?

Pontianakstraat 24 heeft 116 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Medanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pontianakstraat 24 en wat betekent dat?

Pontianakstraat 24 heeft energielabel A++. Geldig tot 2036-01-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pontianakstraat 24?

Pontianakstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Medanbuurt?

De wijk Medanbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Medanbuurt?

Vanuit Pontianakstraat 24 in Medanbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.