Opslagruimte Bandoengstraat 21 Haarlem

Bandoengstraat 21, 2022 EJ Haarlem

419 m² Bouwjaar 1971 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Bandoengstraat 21 is een opslagruimte in Haarlem, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 419 m² en een perceel van 490 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Opslagruimte
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
419 m²
Perceeloppervlakte
490 m²
Inhoud
1681 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bandoengstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bandoengstraat 21

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
215.01 kWh/m²
CO₂-emissie
56.28 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Nieuw-Guineabuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

2,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Nieuw-Guineabuurt

Bandoengstraat 21 ligt in de buurt Nieuw-Guineabuurt in Haarlem. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.725 inwoners en 835 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 484.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

1725 Inwoners
840 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
835 Woningvoorraad
€484.000 Gem. WOZ-waarde Nieuw-Guineabuurt
38% Koopwoningen
12.417 Inwoners per km²

Locatie van Bandoengstraat 21

Officiële bekendmakingen rond Bandoengstraat 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 49 meter

Gemeente Haarlem, ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Besoekistraat 28 2022ER Haarlem, 0392-2026-0082180, het plaatsen van een dakopbouw, ontvangen op 21-05-2026

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 49 meter

Gemeente Haarlem, ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Besoekistraat 28 2022ER Haarlem, 0392-2026-0025695, het realiseren van een dakopbouw, ontvangen op 15-02-2026

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 3 meter

Gemeente Haarlem, verlengen beslistermijn omgevingsvergunning, Bandoengstraat 21 2022EJ Haarlem, 0392-2025-0148414, het slopen van het bestaande pand en het realiseren van 24 zorgstudio's, verzonden 19-11-2025

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Haarlem. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Bandoengstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Bandoengstraat 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt €484.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bandoengstraat 21 zich tot de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt?

Bandoengstraat 21 is een opslagruimte van 419 m² in de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 835 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 12.417 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bandoengstraat 21?

Bandoengstraat 21 is een opslagruimte in Nieuw-Guineabuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bandoengstraat 21 vergeleken met de buurt?

Bandoengstraat 21 heeft 419 m² woonoppervlakte en 1681 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt €484.000.

Wat is het energielabel van Bandoengstraat 21 en wat betekent dat?

Bandoengstraat 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 56.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Guineabuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt in Haarlem (Noord-Holland) 1.725 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €484.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 2,9 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,5 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nieuw-Guineabuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Bandoengstraat 21?

Een woningrapport voor Bandoengstraat 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Guineabuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Haarlem presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars