Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Inhoud
- 150 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €270.000 tot €320.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
Spaarndamseweg 386 0067 is een portiekflat in Haarlem, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spaarndamseweg 386 0067
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.5 kmLICHTE TWEEKAMERWONING MET ZICHT OP HET SPAARNE! Altijd al aan het water willen wonen? Dit is je kans!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Spaarndamseweg 386 0067 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Soendabuurt is €498.000. Dat komt neer op circa €10.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpaarndamseweg 386 0067 is een portiekflat van 46 m² in de wijk Soendabuurt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.030 inwoners per km².
Spaarndamseweg 386 0067 is een portiekflat in Soendabuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Spaarndamseweg 386 0067 heeft 46 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Soendabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spaarndamseweg 386 0067 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.9 kg/jaar.
Spaarndamseweg 386 0067 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Soendabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Spaarndamseweg 386 0067 in Soendabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.