Galerijflat Spaarndamseweg 380 0013 Haarlem

Spaarndamseweg 380 0013, 2022 EA Haarlem

53 m² Bouwjaar 1976 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Spaarndamseweg 380 0013 is een galerijflat in Haarlem, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Ligging
Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Spaarndamseweg 380 0013

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spaarndamseweg 380 0013

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
91.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.64 kg/m²

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2395 Inwoners
1030 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Soendabuurt
85% Koopwoningen
13.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spaarndamseweg 380 0013

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Spaarndamseweg 380 0013

Wat is de geschatte woningwaarde van Spaarndamseweg 380 0013?

De prijsindicatie voor Spaarndamseweg 380 0013 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Soendabuurt is €498.000. Dat komt neer op circa €9.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spaarndamseweg 380 0013 zich tot de wijk Soendabuurt?

Spaarndamseweg 380 0013 is een galerijflat van 53 m² in de wijk Soendabuurt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spaarndamseweg 380 0013?

Spaarndamseweg 380 0013 is een galerijflat in Soendabuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spaarndamseweg 380 0013 vergeleken met de buurt?

Spaarndamseweg 380 0013 heeft 53 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Soendabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spaarndamseweg 380 0013 en wat betekent dat?

Spaarndamseweg 380 0013 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 37.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spaarndamseweg 380 0013?

Spaarndamseweg 380 0013 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Soendabuurt?

De wijk Soendabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soendabuurt?

Vanuit Spaarndamseweg 380 0013 in Soendabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.