Bovenwoning Saenredamstraat 76 RD Haarlem

Saenredamstraat 76 RD, 2021 ZV Haarlem

100 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Saenredamstraat 76 RD is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Saenredamstraat 76 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saenredamstraat 76 RD

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
184.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Dakterras
Ja

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saenredamstraat 76 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Saenredamstraat 76 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Saenredamstraat 76 RD?

De prijsindicatie voor Saenredamstraat 76 RD ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €4.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saenredamstraat 76 RD zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Saenredamstraat 76 RD is een bovenwoning van 100 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saenredamstraat 76 RD?

Saenredamstraat 76 RD is een bovenwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Saenredamstraat 76 RD vergeleken met de buurt?

Saenredamstraat 76 RD heeft 100 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saenredamstraat 76 RD en wat betekent dat?

Saenredamstraat 76 RD heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saenredamstraat 76 RD?

Saenredamstraat 76 RD heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Saenredamstraat 76 RD in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Saenredamstraat 76 RD: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Frans Halsbuurt?

Recreatie nabij Frans Halsbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Saenredamstraat 76 RD?

De prijsindicatie ligt rond €505.000 tot €605.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Saenredamstraat 76 RD?

Een woningrapport voor Saenredamstraat 76 RD bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Frans Halsbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen