Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
Maerten van Heemskerckstraat 3 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 115 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maerten van Heemskerckstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaerten van Heemskerckstraat 3 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².
Maerten van Heemskerckstraat 3 is een woonhuis in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Maerten van Heemskerckstraat 3 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 115 m². In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Maerten van Heemskerckstraat 3 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maerten van Heemskerckstraat 3: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Frans Halsbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Maerten van Heemskerckstraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Frans Halsbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.