Eindwoning Generaal De Wetstraat 74 Haarlem

Generaal De Wetstraat 74, 2021 XK Haarlem

105 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Generaal De Wetstraat 74 is een eindwoning in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 69 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
69 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Generaal De Wetstraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal De Wetstraat 74

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Haarlem

965 Inwoners
525 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Nelson Mandelabuurt
52% Koopwoningen
8.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal De Wetstraat 74

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Generaal De Wetstraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal De Wetstraat 74?

De prijsindicatie voor Generaal De Wetstraat 74 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Nelson Mandelabuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €3.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal De Wetstraat 74 zich tot de wijk Nelson Mandelabuurt?

Generaal De Wetstraat 74 is een eindwoning van 105 m² in de wijk Nelson Mandelabuurt. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal De Wetstraat 74?

Generaal De Wetstraat 74 is een eindwoning in Nelson Mandelabuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Generaal De Wetstraat 74 vergeleken met de buurt?

Generaal De Wetstraat 74 heeft 105 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Het perceel is 69 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Nelson Mandelabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal De Wetstraat 74 en wat betekent dat?

Generaal De Wetstraat 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Generaal De Wetstraat 74?

Generaal De Wetstraat 74 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nelson Mandelabuurt?

De wijk Nelson Mandelabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.