Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Inhoud
- 225 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
Generaal Joubertstraat 13 A is een benedenwoning (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Generaal Joubertstraat 13 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.9 kmEnglish below Stap binnen in deze sfeervolle benedenwoning met veel glas-in-lood en een heerlijke zonnige achtertuin aan de Generaal Joubertstraat,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Nelson Mandelabuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €8.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeneraal Joubertstraat 13 A is een benedenwoning (appartement) van 51 m² in de wijk Nelson Mandelabuurt. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.355 inwoners per km².
Generaal Joubertstraat 13 A is een benedenwoning (appartement) in Nelson Mandelabuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Generaal Joubertstraat 13 A heeft 51 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nelson Mandelabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Generaal Joubertstraat 13 A heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.36 kg/jaar.
Generaal Joubertstraat 13 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 44 m².
De wijk Nelson Mandelabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Generaal Joubertstraat 13 A in Nelson Mandelabuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.