Eengezinswoning, tussenwoning President Steijnstraat 16 Haarlem

President Steijnstraat 16, 2021 VE Haarlem

91 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 4 slaapkamers Label C

President Steijnstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor President Steijnstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Steijnstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.17 kg/m²

Tuin
Ja (39.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Haarlem

965 Inwoners
525 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Nelson Mandelabuurt
52% Koopwoningen
8.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van President Steijnstraat 16

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over President Steijnstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van President Steijnstraat 16?

De prijsindicatie voor President Steijnstraat 16 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Nelson Mandelabuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €4.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Steijnstraat 16 zich tot de wijk Nelson Mandelabuurt?

President Steijnstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 91 m² in de wijk Nelson Mandelabuurt. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Steijnstraat 16?

President Steijnstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nelson Mandelabuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is President Steijnstraat 16 vergeleken met de buurt?

President Steijnstraat 16 heeft 91 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Nelson Mandelabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Steijnstraat 16 en wat betekent dat?

President Steijnstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Steijnstraat 16?

President Steijnstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Nelson Mandelabuurt?

De wijk Nelson Mandelabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.