Eengezinswoning, tussenwoning Goetzeestraat 7 Haarlem

Goetzeestraat 7, 2021 SC Haarlem

86 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Goetzeestraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
75 m²
Inhoud
328 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Goetzeestraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goetzeestraat 7

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
217.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
428.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (17.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2070 Inwoners
1130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1032 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Generaalsbuurt
56% Koopwoningen
19.761 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goetzeestraat 7

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Goetzeestraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Goetzeestraat 7?

De prijsindicatie voor Goetzeestraat 7 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Generaalsbuurt is €390.000. Dat komt neer op circa €4.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goetzeestraat 7 zich tot de wijk Generaalsbuurt?

Goetzeestraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 86 m² in de wijk Generaalsbuurt. De buurt telt 1.032 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.761 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goetzeestraat 7?

Goetzeestraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Generaalsbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goetzeestraat 7 vergeleken met de buurt?

Goetzeestraat 7 heeft 86 m² woonoppervlakte en 328 m³ inhoud. Het perceel is 75 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Generaalsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goetzeestraat 7 en wat betekent dat?

Goetzeestraat 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-11-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goetzeestraat 7?

Goetzeestraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 17 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Generaalsbuurt?

De wijk Generaalsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Generaalsbuurt?