Streetview Spaarndamseweg 276 Haarlem

Spaarndamseweg 276, 2021 KB Haarlem

81 m² Bouwjaar 1937 Label G

Spaarndamseweg 276 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
81 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Spaarndamseweg 276

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spaarndamseweg 276

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

2585 Inwoners
1435 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1360 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Goede Hoop
56% Koopwoningen
16.695 Inwoners per km²

Locatie van Spaarndamseweg 276

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Spaarndamseweg 276

Wat is de geschatte woningwaarde van Spaarndamseweg 276?

De gemiddelde woningwaarde in De Goede Hoop is €367.000. Dat komt neer op circa €4.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spaarndamseweg 276 zich tot de wijk De Goede Hoop?

Spaarndamseweg 276 is een appartement van 81 m² in de wijk De Goede Hoop. De buurt telt 1.360 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spaarndamseweg 276?

Spaarndamseweg 276 is een appartement in De Goede Hoop, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spaarndamseweg 276 vergeleken met de buurt?

Spaarndamseweg 276 heeft 81 m² woonoppervlakte. In De Goede Hoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spaarndamseweg 276 en wat betekent dat?

Spaarndamseweg 276 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Goede Hoop?

De wijk De Goede Hoop in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Goede Hoop?

Vanuit Spaarndamseweg 276 in De Goede Hoop bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Goede Hoop?