Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 225 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_residential_district, unobstructed_view
Spaarndamseweg 274 B is een benedenwoning in Haarlem, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spaarndamseweg 274 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.3 kmGEHEEL VERBOUWDE BENEDENWONING MET TUIN OP HET WESTEN Deze fraaie benedenwoning is tussen 2021 en 2023 geheel verbouwd.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in De Goede Hoop is €367.000. Dat komt neer op circa €5.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpaarndamseweg 274 B is een benedenwoning van 72 m² in de wijk De Goede Hoop. De buurt telt 1.360 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.695 inwoners per km².
Spaarndamseweg 274 B is een benedenwoning in De Goede Hoop, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spaarndamseweg 274 B heeft 72 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Goede Hoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spaarndamseweg 274 B heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.55 kg/jaar.
Spaarndamseweg 274 B heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk De Goede Hoop in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Spaarndamseweg 274 B in De Goede Hoop bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.