Maisonnette Spaarndamseweg 156 Haarlem

Spaarndamseweg 156, 2021 KA Haarlem

77 m² Bouwjaar 1982 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Spaarndamseweg 156 is een maisonnette in Haarlem, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
248 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spaarndamseweg 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spaarndamseweg 156

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

2585 Inwoners
1435 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1360 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Goede Hoop
56% Koopwoningen
16.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spaarndamseweg 156

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Spaarndamseweg 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Spaarndamseweg 156?

De prijsindicatie voor Spaarndamseweg 156 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in De Goede Hoop is €367.000. Dat komt neer op circa €4.766 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spaarndamseweg 156 zich tot de wijk De Goede Hoop?

Spaarndamseweg 156 is een maisonnette van 77 m² in de wijk De Goede Hoop. De buurt telt 1.360 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spaarndamseweg 156?

Spaarndamseweg 156 is een maisonnette in De Goede Hoop, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spaarndamseweg 156 vergeleken met de buurt?

Spaarndamseweg 156 heeft 77 m² woonoppervlakte en 248 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In De Goede Hoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spaarndamseweg 156 en wat betekent dat?

Spaarndamseweg 156 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spaarndamseweg 156?

Spaarndamseweg 156 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Goede Hoop?

De wijk De Goede Hoop in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Goede Hoop?

Vanuit Spaarndamseweg 156 in De Goede Hoop bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.