Bovenwoning Schoterweg 7 Haarlem

Schoterweg 7, 2021 HZ Haarlem

47 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Schoterweg 7 is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schoterweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoterweg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schoterweg 7

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schoterweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoterweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €10.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoterweg 7 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Schoterweg 7 is een bovenwoning van 47 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoterweg 7?

Schoterweg 7 is een bovenwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoterweg 7 vergeleken met de buurt?

Schoterweg 7 heeft 47 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoterweg 7 en wat betekent dat?

Schoterweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoterweg 7?

Schoterweg 7 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Schoterweg 7 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.