Streetview Schoterweg 43 Haarlem

Schoterweg 43, 2021 HZ Haarlem

60 m² Bouwjaar 1981 4 kamers Label G

Schoterweg 43 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m², een perceel van 62 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
62 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schoterweg 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoterweg 43

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.62
CO₂-emissie
7972.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Locatie van Schoterweg 43

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schoterweg 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoterweg 43?

De prijsindicatie voor Schoterweg 43 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €7.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoterweg 43 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Schoterweg 43 is een woonhuis van 60 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoterweg 43?

Schoterweg 43 is een woonhuis in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schoterweg 43 vergeleken met de buurt?

Schoterweg 43 heeft 60 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 62 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoterweg 43 en wat betekent dat?

Schoterweg 43 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-02-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7972.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoterweg 43?

Schoterweg 43 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Schoterweg 43 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.