Eindwoning Schotersingel 6 D Haarlem

Schotersingel 6 D, 2021 GE Haarlem

117 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schotersingel 6 D is een eindwoning in Haarlem, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
117 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schotersingel 6 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schotersingel 6 D

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schotersingel 6 D

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schotersingel 6 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Schotersingel 6 D?

De prijsindicatie voor Schotersingel 6 D ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €4.051 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schotersingel 6 D zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Schotersingel 6 D is een eindwoning van 117 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schotersingel 6 D?

Schotersingel 6 D is een eindwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schotersingel 6 D vergeleken met de buurt?

Schotersingel 6 D heeft 117 m² woonoppervlakte en 117 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schotersingel 6 D en wat betekent dat?

Schotersingel 6 D heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schotersingel 6 D?

Schotersingel 6 D heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Schotersingel 6 D in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.