Streetview Schotersingel 73 Haarlem

Schotersingel 73, 2021 GD Haarlem

273 m² Bouwjaar 1900 6 kamers 5 slaapkamers

Schotersingel 73 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m², een perceel van 280 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
937 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schotersingel 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Locatie van Schotersingel 73

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schotersingel 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Schotersingel 73?

De prijsindicatie voor Schotersingel 73 ligt rond €1.185.000 tot €1.435.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schotersingel 73 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Schotersingel 73 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schotersingel 73?

Schotersingel 73 is een woonhuis in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schotersingel 73 vergeleken met de buurt?

Schotersingel 73 heeft 273 m² woonoppervlakte en 937 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Schotersingel 73?

Schotersingel 73 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Schotersingel 73 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schotersingel 73: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.