Herenhuis, tussenwoning Schotersingel 3 Haarlem

Schotersingel 3, 2021 GA Haarlem

213 m² Bouwjaar 1900 7 kamers 5 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Schotersingel 3 is een herenhuis, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 190 m² en 7 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
898 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan park, aan water, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schotersingel 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schotersingel 3

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (93.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schotersingel 3

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schotersingel 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Schotersingel 3?

De prijsindicatie voor Schotersingel 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €2.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schotersingel 3 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Schotersingel 3 is een herenhuis, tussenwoning van 213 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schotersingel 3?

Schotersingel 3 is een herenhuis, tussenwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schotersingel 3 vergeleken met de buurt?

Schotersingel 3 heeft 213 m² woonoppervlakte en 898 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schotersingel 3 en wat betekent dat?

Schotersingel 3 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Schotersingel 3?

Schotersingel 3 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 93 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Schotersingel 3 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.