Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
- Inhoud
- 344 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Wethouder Roodenburgstraat 23 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 103 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wethouder Roodenburgstraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Patrimoniumbuurt is €573.000. Dat komt neer op circa €5.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWethouder Roodenburgstraat 23 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Patrimoniumbuurt. De buurt telt 598 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.738 inwoners per km².
Wethouder Roodenburgstraat 23 is een woonhuis in Patrimoniumbuurt, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wethouder Roodenburgstraat 23 heeft 97 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Patrimoniumbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wethouder Roodenburgstraat 23 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-08-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wethouder Roodenburgstraat 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Patrimoniumbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wethouder Roodenburgstraat 23 in Patrimoniumbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.9 km.