Benedenwoning Ben Viljoenstraat 11 ZW Haarlem

Ben Viljoenstraat 11 ZW, 2021 AA Haarlem

61 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Ben Viljoenstraat 11 ZW is een benedenwoning in Haarlem, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ben Viljoenstraat 11 ZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ben Viljoenstraat 11 ZW

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.7%
CO₂-emissie
30.79 kg/m²

Tuin
Ja (40.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

2585 Inwoners
1435 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1360 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde De Goede Hoop
56% Koopwoningen
16.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ben Viljoenstraat 11 ZW

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Ben Viljoenstraat 11 ZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Ben Viljoenstraat 11 ZW?

De prijsindicatie voor Ben Viljoenstraat 11 ZW ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in De Goede Hoop is €367.000. Dat komt neer op circa €6.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ben Viljoenstraat 11 ZW zich tot de wijk De Goede Hoop?

Ben Viljoenstraat 11 ZW is een benedenwoning van 61 m² in de wijk De Goede Hoop. De buurt telt 1.360 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ben Viljoenstraat 11 ZW?

Ben Viljoenstraat 11 ZW is een benedenwoning in De Goede Hoop, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ben Viljoenstraat 11 ZW vergeleken met de buurt?

Ben Viljoenstraat 11 ZW heeft 61 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Goede Hoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ben Viljoenstraat 11 ZW en wat betekent dat?

Ben Viljoenstraat 11 ZW heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ben Viljoenstraat 11 ZW?

Ben Viljoenstraat 11 ZW heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in De Goede Hoop?

De wijk De Goede Hoop in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Goede Hoop?