Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
Wegedoornweg 12 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 306 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €792.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wegedoornweg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Wegedoornweg 12 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterduin is €792.000. Dat komt neer op circa €3.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWegedoornweg 12 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Oosterduin. De buurt telt 389 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.469 inwoners per km².
Wegedoornweg 12 is een woonhuis in Oosterduin, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Wegedoornweg 12 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 306 m². In Oosterduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €792.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oosterduin in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €792.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Wegedoornweg 12 in Oosterduin bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wegedoornweg 12: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Oosterduin: restaurant (0.7 km), cafe (1.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €635.000 tot €735.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oosterduin is €792.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.