Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 127 m²
Egelantierlaan 55 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €792.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Egelantierlaan 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Egelantierlaan 55 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterduin is €792.000. Dat komt neer op circa €6.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEgelantierlaan 55 is een appartement van 127 m² in de wijk Oosterduin. De buurt telt 389 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.469 inwoners per km².
Egelantierlaan 55 is een appartement in Oosterduin, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Egelantierlaan 55 heeft 127 m² woonoppervlakte. In Oosterduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €792.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oosterduin in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €792.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Egelantierlaan 55 in Oosterduin bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Egelantierlaan 55: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Oosterduin: restaurant (0.7 km), cafe (1.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €455.000 tot €505.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oosterduin is €792.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.