Streetview Narcisplantsoen 44 Haarlem

Narcisplantsoen 44, 2015 AK Haarlem

64 m² Bouwjaar 1985 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Narcisplantsoen 44 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Narcisplantsoen 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Narcisplantsoen 44

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1310 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
58% Koopwoningen
3.754 Inwoners per km²

Locatie van Narcisplantsoen 44

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Narcisplantsoen 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Narcisplantsoen 44?

De prijsindicatie voor Narcisplantsoen 44 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €8.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Narcisplantsoen 44 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Narcisplantsoen 44 is een appartement van 64 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.754 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Narcisplantsoen 44?

Narcisplantsoen 44 is een appartement in Bloemenbuurt, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Narcisplantsoen 44 vergeleken met de buurt?

Narcisplantsoen 44 heeft 64 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Narcisplantsoen 44 en wat betekent dat?

Narcisplantsoen 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Narcisplantsoen 44?

Narcisplantsoen 44 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Narcisplantsoen 44 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.