Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Perceeloppervlakte
- 733 m²
Jan Stuytstraat 8 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en een perceel van 733 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Stuytstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Geschiedschrijversbuurt is €471.000. Dat komt neer op circa €13.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Stuytstraat 8 is een woonhuis van 36 m² in de wijk Geschiedschrijversbuurt. De buurt telt 1.309 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.354 inwoners per km².
Jan Stuytstraat 8 is een woonhuis in Geschiedschrijversbuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jan Stuytstraat 8 heeft 36 m² woonoppervlakte. Het perceel is 733 m². In Geschiedschrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Stuytstraat 8 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-10-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.1 kg/jaar.
De wijk Geschiedschrijversbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jan Stuytstraat 8 in Geschiedschrijversbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Stuytstraat 8: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.