Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2027
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Inhoud
- 201 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €560.000 tot €660.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Menno Simonszplein 217 is een portiekflat in Haarlem, gebouwd in 2027. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Menno Simonszplein 217
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.3 kmNOG ENKELE APPARTEMENTEN VAN DIT TYPE BESCHIKBAAR Stijlvolle koopappartementen aan het Menno Simonszplein in Haarlem Luxe, duurzame…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Menno Simonszplein 217 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Geschiedschrijversbuurt is €471.000. Dat komt neer op circa €6.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMenno Simonszplein 217 is een portiekflat van 74 m² in de wijk Geschiedschrijversbuurt. De buurt telt 1.309 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.354 inwoners per km².
Menno Simonszplein 217 is een portiekflat in Geschiedschrijversbuurt, gebouwd in 2027 (-1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Menno Simonszplein 217 heeft 74 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Geschiedschrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Menno Simonszplein 217 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Menno Simonszplein 217 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Geschiedschrijversbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Menno Simonszplein 217 in Geschiedschrijversbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Menno Simonszplein 217: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.