Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1907
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
- Inhoud
- 369 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Leidsevaart 412 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leidsevaart 412
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Leidsevaart 412 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Natuurkundigenbuurt-oost is €539.000. Dat komt neer op circa €5.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeidsevaart 412 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Natuurkundigenbuurt-oost. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.929 inwoners per km².
Leidsevaart 412 is een woonhuis in Natuurkundigenbuurt-oost, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Leidsevaart 412 heeft 94 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Natuurkundigenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leidsevaart 412 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Leidsevaart 412 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Natuurkundigenbuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Leidsevaart 412 in Natuurkundigenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leidsevaart 412: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Natuurkundigenbuurt-oost: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
De prijsindicatie ligt rond €370.000 tot €420.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Natuurkundigenbuurt-oost is €539.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Leidsevaart 412 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Natuurkundigenbuurt-oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1907, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen